V byte typu NKS sme použili matný akrylát v odtieni Satin doplnený o Dub Halifax prírodný. K tejto kuchynskej zostave sme navrhli aj jedálenský stôl v rovnakom drevodekore a dokonale zladenú podlahu Egger – Dub Valley prírodný.

Byt zvolenského typu sa dá prerobiť na množstvo spôsobov. Pozrite si jedno z riešení so zachovaním chodbičky v modernom Provence štýle.

Exkluzívny dekor dub Halifax Cognac a biely lesklý akrylát. Originálny prvok tejto kuchyne je žltý jedálenský stôl, špeciálne na želanie zákazníka.

Lesklý akrylát v odtieni Satin pracovná doska Technistone v prevedení Taurus Terazzo Black, zapustený drez montovaný pod pracovnú dosku a odkvapové drážky priamo v pracovnej doske.

Dub Arlington prírodný je jeden z obľúbených drevodekorov. V tejto realizácii sme ho kombinovali s dekorom Chromix antracitový.

Máte radi provensálsky štýl ? Pozrite si našu najnovšiu realizáciu úložných vstavaných prvkov a kuchyne – matné dvierka s povrchovou úpravou striekaný lak Evermatt a pracovná doska v dekore dub Halifax prírodný.

Rok 2021 uzatvárame touto krásnou realizáciou s ostrovčekom. Elegantná matná čierna s povrchovou úpravou striekaný lak Evermatt a dub Halifax koňak.

Krásna kuchyňa, kde sme kombinovali Dub Halifax prírodný a matné dvierka s povrchovou úpravou striekaný lak Evermatt. Veľmi elegantné, pritom klasické prevedenie prírodného dekóru, ale v perfektnom matnom prevedení šedých dvierok na spodných skrinkách. Táto kuchyňa je veľmi vydarená.

Kuchyňa v 2 izbovom byte, perfektne navrhnuté funkčné riešenie. Nadčasová kombinácia bielej a drevodekoru – v tomto prípade dub Arlington prírodný – doplnená o matný antracitový akrylát.

Kuchyňa v trendovom prevedení modernej šedej a klasického drevodekóru. Kamenná šedá s drevodekorom dub Arlington prírodný je velmi vkusná a nadčasová.

Naša realizácia s povrchovou úpravou striekaný lak Evermatt v kombinácií s drevo dekorom Dub Halifax (tabak) a betón (tmavý). Výsledok je perfektne zladená kuchyňa pre klienta.

Jedna z našich realizácií v prevedení biely akrylát kde sme zladili kuchynskú linku s jedálenskou zostavou. Spokojnosť klienta s moderným a nadčasovým dizajnom a celkovým prevdením na mieru.

Velmi krásne skombinovaná kuchynská linka v kamennej šedej + Dub Gladstone tabak. PD Technistone Brilliant Black – integrovaný drez + TV set.

Aj menší byt môže dýchať a pôsobiť príjemným a čistým dojmom. V našom prevedení a realizácií 2 izbový byt (BA) – decentne a do detailu zladený nábytok – kuchyňa, obývačka, jedáleň a predsieň.

Kuchyňa v drevodekore Dub Halifax koňak a biely striekaný lak vo vysokom lesku, veľmi moderné prevedenie v kombinácií s klasickým tmavším dekórom.

Decentne zladený priestor – kuchyňa, vstavaná skriňa, detská izba – navrhovať, kombinovať a realizovať viac druhov nábytku v jednom interiéry je prácou ktorá nás v Panama Exclusive nesmierne baví.

Chystáte sa na rekonštrukciu kuchyne v byte typu bauring ? Pozrite si naše riešenie v najnovšej realizácii, kde sme kombinovali svetlé farby a čierne doplnky.