Spolupracujte s nami

Spolupracujte s nami

Ste architekt, dizajner, developer, stavebná firma, realitná kancelária?

Spoločnosť PANAMA zabezpečuje komplexné realizácie interiérov na mieru. Náš odborný tím navrhne a kompletne zariadi celý interiér, jednoducho od vizualizácie až po realizáciu a vybavenie priestorov domov, bytov ale aj komerčných prevádzok.

ikona Michal Pálenkáš

Michal Pálenkáš

konateľ spoločnosti

2285

spokojných klientov

Zariaďovanie interiérov

Vrátane rekonštrukcie

Pri celkovom riešení interiéru zabezpečíme rekonštrukciu a odbornú súčinnosť potrebnú pre technické riešenie daného priestoru.

Interiéry na komplet

K interiéru vám dodáme, podlahu, interiérové dvere, vstavané skrine, stoly, stoličky, spálne alebo sanitu k finálnemu vybaveniu kúpeľne.

Aj pre najnáročnejších

V spolupráci s našimi dizajnérmi vytvoríme pre náročných klientov aj priestor vrátane tapiet, doplnkov, svietidiel, sedačiek alebo kresiel, doladenie do posledného detailu.

Sme PANAMA – doporučený partner renomovaných slovenských a zahraničných výrobcov nábytku na mieru

Naše referencie môžete vidieť po celom Slovensku, v Českej republike a v zahraničí. Od roku 2007 - vzniku spoločnosti, držíme krok s najnovšími trendami, používame moderné technológie a disponujeme dostatočným počtom montážnych skupín.

Sme schopní zabezpečiť návrh a výrobu niekoľkých interiérov súčastne, napr. v bytových domoch, kde je potrebné vybaviť byty alebo apartmány v danom “štandarde”… V novostavbách na základe dohody a dopytu, navrhneme a zariadime vzorový byt, ako ukážku riešenie interiéru pre potencionálnych klientov.

Rád s Vami preberiem podrobnosti spolupráce

Ak hľadáte stabilného a skúseného partnera nevahajte ma kontaktovať, rád s Vami preberiem podrobnosti spolupráce. Kontaktujte ma telefonicky na č. 0917 834 777, e-mailom na adrese info@panamaexclusive.sk alebo prostredníctvom formuláru.

    Nájdete nás na novej adrese: Zvolenská cesta 141, B.Bystrica (Oproti STK Dekra)