Interiéry na komplet

Vytvoríme Vám priestor od zabezpečenia stavebných úprav, rekonštrukcie až po kompletné zariadenie interiéru nábytkom na mieru..

V dnešnej dobe je priestor, v ktorom žijeme a pracujeme, veľmi dôležitý. Interiér nám môže ovplyvniť náladu, produktivitu a celkovú spokojnosť. Preto je dôležité venovať pozornosť detailom a zohľadniť naše potreby pri navrhovaní interiéru. V našom interiérovom štúdiu sa snažíme priniesť inovatívne riešenia pre každý priestor – od bytu či domu, cez kancelárske priestory, až po podnikateľské prevádzky.

Ponúkame komplexný prístup ku každému projektu – od animácií a vizualizácií cez služby bytového architekta po dispozičné riešenia. Pracujeme s najnovšími technologickými postupmi výroby a materiálmi, ako sú nano povrchy či kameninové pracovné dosky a drezy. Naše služby zahŕňajú aj zabezpečenie výroby nábytku u slovenského výrobcu najvyššej kvality – od zamerania cez dodanie, až po montáž so zárukou.

Náš odborný tím navrhne a kompletne zariadi celý interiér, jednoducho od vizualizácie až po realizáciu a vybavenie priestorov domov, bytov ale aj komerčných prevádzok. Pri celkovom riešení interiéru zabezpečíme rekonštrukciu a odbornú súčinnosť potrebnú pre technické riešenie daného priestoru. 

K interiéru vám dodáme, podlahu, interiérové dvere, vstavané skrine, stoly, stoličky, spálne alebo sanitu k finálnemu vybaveniu kúpeľne.

V spolupráci s našimi dizajnérmi vytvoríme pre náročných klientov aj priestor vrátane tapiet, doplnkov, svietidiel, sedačiek alebo kresiel, proste doladenie do posledného detailu. 

Najnovšie komplexné realizácie

Pozrite si najnovšie referencie na mieru u našich spokojných klientov… Od návrhu, dodanie, realizáciu až po dokonalý interiér doladený do posladného detailu. 

Nájdete nás na novej adrese: Zvolenská cesta 141, B.Bystrica (Oproti STK Dekra)